Стоян Сариев

Частна езикова гимназия

Стоян Сариев

Частна езикова гимназия

Стоян Сариев

Частна езикова гимназия

Стоян Сариев

Частна езикова гимназия

Стоян Сариев

Частна езикова гимназия

Отличия

Спортен клуб по тенис на маса

Спортен клуб по тенис на маса “Стоянстрой” е създаден 1998/99 г.

Женският отбор печели Шампионски титли за 1999/2000г., 2000/2001г.,2001/2002г., 2002/2003г.,2003/2004г., 2008/2009г.
В Държавното отборно първенство до 15 г. и във “Висша лига” 2009/2010г. – жени, СКТМ “Стоянстрой” е на първо място.

Национални състезателки от отбора са Жана Петрова, Анелия Карова, Елица Замфирова. В Балканското първенство до 21 г. в Истанбул Жана Петрова и Анелия Карова печелят бронзови медали на двойки девойки.

Лецензирани треньори на СКТМ “Стоянстрой” са Жана Генчева и Сергей Рибанчов, които подготвят състезателите за национални и международни състезания, като създават условия за максималната им реализация.

Красимира Йовкова

21 медала, 37 грамоти, 11 купи

I – място на ДИП Горна Оряховица 2009 г., Златен медал на ДОП – Варна -2008 г., Златен медал на ДОП до 15 г. Търговище 2010 г., I – място на ДОП по двойки до 15 г. Търговище 2010 г.,II – място на ДОП до 12 г. Варна 2008 г.,II – място на ТОП 12 до 12 г. – Пловдив – 2009 г.,II – място на “ Млад Олимпиец” до 15 г. Търговище 2010 г., I – място зона Южна България “Млад Олимпиец” до 15 г. Пловдив 2009 г., III – място зона Южна България “ Млад Олимпиец” до 15 г. Пирдоп 2010 г., III – място зона Южна България “ Млад Олимпиец” до 15 г. Панагюрище 2010 г., участие на Балканиада – Слатина, Румъния 2010 г., Европейско първенство в Турция – Истанбул 2010 г.

Мария Йовкова

I – място ДОП до 15 г. Търговище – 2010 г., I – място двойки момичета до 12 г. Варна 2007/08 г., I – място зони – момичета до 12 г. Пловдив 2009 г., I – място зони – момичета Панагюрище 2010 г.,II – място зони – момичета до 15 г. Пловдив 2009 г.,II – място ДОП до 12 г. Горна Оряховица 2008 г., II – място ДОП до 12 г. Варна 2008 г. и 2010 г.,III – място ТОП 12 момичета до 12 г. Пловдив 2009 г. 21 медали и 8 купи.

Борислава Лазарова

III – място в Републиканското първенство за девойки до 15 г. през 2009 г., II – място на индивидуалното първенство в Пловдив, III – място в отборното първенство ДОП – Варна, IV – място на отборното първенство до 18 г. в Търговище, през 2010 г. – I, II, III етап “Млад Олимпиец” до 18 г. VII място в Републиканското първенство до 18 г. – Варна
16 медала, 43 грамоти и 12 купи

Надежда Сариева

I – място на ДОП 2009 – 2010 г. до 15 г., II – място на ДОП 2009 – 2010 г., до 12 г., II – място на ДОП 2008 – 2009 г. до 12 г., VIII – място на ДИП “Млад Олимпиец”, зона “Южна България” 2010 – 2011 г.

Жана Генчева

Учител по физическо възпитание ЧОУ “Бъдеще” и ЧПГЧО “Стоянстрой”, треньор по тенис на маса в СКТМ “Стоянстрой”, носителка на републикански отборни и индивидуални отличия, бивша национална състезателка, акредитиран треньор към ITTF /International Table Tennis Federation/

Зоя Петрова

II – място отборно на РП до 15 г. 2000 г. III – място отборно на РП до 18 г. 2001 г., II – място лично на РП до 12 г. 2003 г., I – място лично и I – място двойки момичета на РП до 12 г. 2004 г., I – място двойки и II – място лично на РП до 15 г. 2005 г., Германия 2005г., РП II – място лично, III – място лично на РП до 18 г. 2007 г., III – място отборно А група жени на РП 2008 г., I – място отборно на РП Висша лига жени до 18 г. 2009 г., III – място лично на РП Висша лига жени до 18 г. 2009 г.

Тенис на корт

Зиновия Ванева

РТ “Албена” – 10 г. I – място, РТ “Левски” – 12 г. II – място, РТ “Академик” – 12 г. I – място, ДТ “15 – 40” – 12 г. двойки II – място, ДТ “Девин куп” – 12 г. двойки II – място, ДТ “Черноморец” – 12 г. двойки II – място, ДТ “Черноморец” – 12 г. II – място, РТ “Локомотив” – 14 г. II – място, РТ “Дема” III – място, ДОП “Локомотив” – 12 г. III – място, Мастърс БФТ “Албена” – 12 г. III – място

Златан Палазов

I – място – “Мастър Нет 1” – Октомври 2011 г. Два пъти Държавен шампион на двойки – в гр. Хасково 2011 г. – в гр. София “Редута” – 2011 г. Три пъти I – място “Консолейшън” на Международни турнири сингъл – купа “Изида” – Добрич 2011 г., купа “Спорт – Палас” – Сливен 2011 г., купа “Редута” – София 2011 г. Държавен вицешампион на сингъл Хасково – 2011 г., финалист на “Найки Джуниър Къп” – 2011 г. Държавно отборно първенство до 14 г., два пъти финалист на Международни състезания двойки – купа “Изида” – Добрич 2011 г., купа “Редута” – София 2011 г., I – място Държавен турнир сингъл, купа “Локо 98” – Пловдив – 2011 г. Две първи места Държавен турнир двойки купа “Пролет” – Пазарджик – 2011 г. купа “Локо 98” – Пловдив – 2011 г., II – място финалист на Държавен турнир “Диана Комерс къп” – Ямбол.

Калоян Димитров

2011 г.

ДП на закрито I – място
Пазарджик 2011 г. – I – място
Двойки “Изида къп”, МТ – Добрич I – място
София “15 – 40” I – място
Двойки Държавно първенство на открито I – място
Двойки “Сливен” МТ – II – място
Nike – София I – място
Едихер – на кортовете на Болитиери
Ориндж боул – Маями

Никола Телкеджиев

18-ти МТ до 18 г. “DEMA CUP”I – място, юноши двойки – 2010 г. ДЛП до 18 г., “Девин Къп” – Добрич юноши – II – място -2010 г., ДЛП до 18 г. “Девин Къп” – Добрич юноши двойки –  II – място -2010 г., ДЛП до 18 г. – Хасково юноши двойки – II – място -2010 г., Тенис Турнир “Локо- 98” II – място юноши, ДЛП в зала 2011 г. – I – място, ДЛП в зала 2011 г. – I – място двойки, Тенис Турнир “Локо- 98” I – място до 18 г. -2011 г.

Спортна гимнастика

Ванина Павлова

III – място в турнир по спортна гимнастика
“Любчо Солачки”- Благоевград 2008 г.
III – място в ДП финал – София 2009 г.
III – място на открит турнир – Пловдив
2007 г., II – място юни 2010 г. Пловдив
III – място юни 2011 г. Пловдив

Плуване

Димитър Манолов

5 златни медала на РП на 50 м. Сандански 2007 г., 2 сребърни и 1 бронзов медал на 25 м. – 2007 г., 6 златни медала и 5 национални рекорда на РП на 25 м., 5 златни и 1 сребърен медал на РП 25 м. басейн през 2009 г. От Републикански първенства има 27 златни, 9 сребърни и 5 бронзови медала, от всички Републикански състезания и турнири има 73 златни, 12 сребърни и 6 бронзови медала.

Георги Стоянов

Републикански шампион 2008 г. – 2 златни, 2 сребърни и 1 бронзов медал, 2008 г. – Лятно Републиканско Първенство – 4 златни, 1 сребърен и 1 бронзов медал, 2009 г. – Зимно Републиканско Първенство – 2 златни, 2 сребърни и 2 бронзови медали, 2009 г. – Общинско състезание – 1 златен медал, Австрия – 2009 г. – 1 златен, 2 сребърни и 2 бронзови медала, 2009 г. – Лятното Републиканско Първенство – 2 златни, 1 сребърен и 1 бронзов медал, Сърбия 2009 г. – 1 сребърен и 1 бронзов медал, Сърбия 2010 г. – 1 сребърен медал, 2010 г. – Лятно Републиканско Първенство – 1 сребърен и 2 бронзови медала.

Картинг

Александър Стоев

През 2006 г. получава лиценз от БФКС за професионален пилот на КК “Хидролифт” – клас ICA- J с Tony kart, печели III – място на GP – Кюстендил, III – място в Шампионата на Македония, III – място в “Купа България”, през 2007 г. пилотира P. D. B. и печели I – място на Winter Cup – Хасково, I – място в РШ Серес, III – място GP – Кюстендил. В сезона 2008 г. преминава КК “Senax Rasing – клас KF 3 с механици Тодор и Красимир Куцарови и пилотира CRG – като печели I – място в 2, 3 и 4 кръг на РШ, II – място в IV и V кръг на РШ и “Купа България” Републикански шампион на SEEKZ Шампионат, номиниран от Фондация “Бербатов” за Успелите деца на България – 2008 г., 2009 г. печели РШ, за 2011 г. отново е Републикански шампион.

Facebook